Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Distance | 15-20m |
| Flight Time | 20min |
| Material | Plastic |
| Brand Name | JJRC |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Submarine |
Instock
There are no reviews yet.