Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 687 |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Remote Distance | 80m |
| Flight Time | 25min |
| Material | Plastic |
| Brand Name | Luo Jiujiu |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Submarine |
Instock
There are no reviews yet.