Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 38 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Warning | NO |
| Power Source | Electric |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | 25MIN |
| Remote Distance | 50M |
| Warranty | 7DAY |
| Dimensions | 45CM*28CM |
| Charging Time | 1H |
| Charging Voltage | 11.1V |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic, RUBBER |
| Brand Name | ROHDE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Color classification | Whole ship/Finished ship |
Instock
There are no reviews yet.