Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 12 × 18 cm |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Control Channels | 6 channels |
| Controller Battery | 3.7V 14500 1000mah |
| Remote Distance | >30M |
| Material | Metal, Plastic |
| Type | Truck |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
| Color | yellow |
| grey with yellow | grey with green |
Instock
There are no reviews yet.