Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Warning | none |
| Power Source | Electric |
| Model Number | YL2022 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | About 20 Minutes |
| Remote Distance | About 35-40 Meters |
| Dimensions | 26×12 x13cm |
| Max Speed | As description show |
| Charging Time | About 90 minutes |
| Frequency | As description show |
| Charging Voltage | 3.7v |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | MINISO |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.