Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Weight | 3.6KG |
| Dimensions | 30*27*12CM |
| Model Number | Docreate-705 |
| Origin | Mainland China |
| Max. Welding Thickness | 0.1-0.6mm |
| Certification | CE |
| Input voltage | AC100-240V/50-60Hz |
| Output voltage | 5.6V |
| Adjustable gears | 999 levels of fine adjustment |
Instock
There are no reviews yet.