Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 5 cm |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 20*5mm |
| Model Number | LY2432 |
| Usage | Laser Welding Machine use |
| Certification | CE |
| ITEM | 2 / 4 Dimensional Laser Welding Machine Mirror Holder |
Instock
There are no reviews yet.