Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.312 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 9 × 8 cm |
| Model Number | Landscape Lights |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, CE |
| Power Source | AC |
| Material | Plastic |
| Outdoor Lighting Type | Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Leclstar |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.