Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Humidifying Capacity | ≥300ml/h |
| Coverage Area | 11-20㎡ |
| Power Type | A.C. Source |
| Humidity Control | Humidistat |
| Use | Household |
| Function | Ultrasonic Sterilize |
| Mist Outlet Quantity | 2, 4, 6, 8, 10, 12 |
| Classification | Humidification |
| Installation | Tabletop / Portable |
| Type | Ultrasonic Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | 6.1-10L |
| Voltage (V) | 110V/220V |
| Power (W) | 80W/150W/250W/350W/400W/450W |
| Brand Name | IHERDSMAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.