Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Style | cute |
| Model Number | 2459 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Type | Hairpins |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Baby Girls |
| Brand Name | LOVEKIKI |
| Age Range | 7-13Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | baby |
| Packed | 3 pieces |
| Weight | 17g/set |
| Patten Type | Solid color |
| Application | Kids Girls Hair Accessories |
Instock
There are no reviews yet.