Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 10 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | control current |
| Weight | 1.5kg |
| Dimensions | 40*35*17 |
| Model Number | 2+3pins |
| Brand Name | FOREMAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.