Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dual-side Writing | No |
| Package Quantity | 12 Colors/Box |
| Brush Tip | round toe |
| Ink Type | Permanent |
| Ink Color | black |
| Writing Medium | CD |
| Model Number | 710 |
| Type | Liquid-Ink, Marker Pen |
| Writing Point | 10mm |
| Brand Name | GN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.