Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plasticine Color Number | Solid Color |
| Warning | No Eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Warm Colors 2-3.5mm |
| Amount of color plasticine | Solid Color |
| Type | Plasticine Tool/Mold |
| Brand Name | Felicoalice |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.