Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Special Features | Drill Brush Kit |
| Item Diameter | 2inch |
| Item Weight | 250g |
| Item Height | 4inch |
| Item Width | 3.5inch |
| Item Length | 2inch |
| Origin | Mainland China |
| Material | High-strength Plastic |
| Item Type | Sponges, Cloths & Brushes |
| size | 2/3.5/4/5'' |
| Color | White |
| Features | Drill Brush |
| Hardness | Soft |
Instock
There are no reviews yet.