Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.749 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 22 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 200ml |
| Shape | Rectangular |
| Feature | Eco-Friendly, Folding, Stocked |
| Form | Three-dimensional Type |
| Applicable Space | Wardrobe |
| Use | Multi-Purpose |
| Material | Non-Woven Fabric |
| Pattern | Three-dimensional Type |
| Product | Dustproof Cover |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Storage Bags |
Instock
There are no reviews yet.