Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of programs | 1-7 |
| Function | steam, Stew, Fry, Fry/boil/hot pot/reservation/keep warm |
| Voltage | 220V |
| Certification | CE / EU |
| Pot Bottom Material | Ceramic |
| Brand Name | Dobleuno |
| Origin | Mainland China |
| Power | 300W-600W |
Instock
There are no reviews yet.