Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| wring | YES |
| Steam Adjustment Function | No |
| Type | Squeezee Mop |
| Shape | Rectangle |
| Mop Rod Type | General Rod + Plastic Tray |
| Corrosion Resistance Grade | Grade 10 |
| Mop Rod Load-bearing | >10kg |
| Head Shape | Rectangle |
| Handle Type | Desk |
| Mop Head Material | POLYESTER |
| Pole Material | Plastic |
| Dehydration Rate | 80% -90% |
| Mophead Quantity | 1 |
| Wringing Method | Folding Type |
| Material | Cotton Thread |
| Weight | <2kg |
| Absorption | <10 seconds |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type 1 | Squeeze Mop |
| Type 2 | Mops for Home Cleaning |
| Type 3 | Mops Floor Cleaning |
| Type 4 | Floor Washing Mops |
| Type 5 | Window Mop |
| Type 6 | Powerful Squeeze Mini Mop |
| Type 7 | Mini Mop |
| Type 8 | Mop with Self-empty |
| Type 9 | Powling Broom |
| Type 10 | Folding Mop |
Instock
There are no reviews yet.