Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Plastic |
| Item Type | food storage |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Capacity | 1ml-10ml |
| Quantity | 10Pcs |
Instock
There are no reviews yet.