Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 23 × 3 cm |
| Type | Hex Key |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 2/2.5/3/4/5/6/8/10mm |
| is_customized | Yes |
| Features | Explosion-proof, Multifunctional, INSULATED |
| Material | Chromium-vanadium Steel |
Instock
There are no reviews yet.