Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 15 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Decoration | None |
| Model Number | KZ00057 |
| Item Type | full length |
| Pant Style | pencil pants |
| Pattern Type | Solid |
| Waist Type | MID |
| Fit Type | SKINNY |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Material | SPANDEX, COTTON, Acrylic, Cotton blend |
| Department Name | Children |
| Brand Name | HIBISCUSARA |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Season | FOUR SEASONS, Spring-Summer-Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Girls |
| CN | Zhejiang |
| Item Name | Shiny Girls Leggings Long Pants |
| Fabric Type | Knitted |
| Ages | 2-14 Yrs |
| Shipping | Free shipping |
Instock
There are no reviews yet.