Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | HB |
| Writing Point | 0.5mm |
| Model Number | Metal, Mechanical, Pencil, Metal Mechanical Pencil |
| Packaging | LOOSE |
| Body Material | Metal, Metal |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Mechanical Pencils, Mechanical Pencils |
Instock
There are no reviews yet.