Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of programs | 8-19 |
| Function | Rice/Grains, steam, Stew Soup, Stew, Fry, Pilaf, Temperature Changes, Reheat |
| Voltage | 220V, 220V |
| Power | 700W, 700W |
| Certification | none |
| Pot Bottom Material | Ceramic |
| Material | Ceramic |
| Brand Name | Barsetto |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Multi-function electric cooker |
| Capacity | 2L |
Instock
There are no reviews yet.