Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | Yes |
| Accessories | Steaming Basket |
| LCD | Yes |
| Certification | CCC |
| Capacity | 2L |
| Power (W) | 700W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Porridge/Soup, Quick Boiling, Stewing, Heat Preservation |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.