Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heating type | 3D |
| Function | Stew Soup, steam, Stew, Time Delay |
| Voltage | 220V |
| Power | 700W |
| Pot Bottom Material | Ceramic |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Shell material | ABS plastic |
| Inner tank | ceramic glaze coating |
| Power cord length | 100cm |
| Size | 230*215*245mm |
| capacity | 2.0L |
Instock
There are no reviews yet.