Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | HB, 2B |
| Soluble Or Not | PAINT |
| Writing Point | 0.5mm |
| Packaging | set |
| Body Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Mechanical Pencils |
| Pen holder material 1 | metal |
| Pen holder material 2 | Plastic |
| Tip size | 2.0mm |
| function | Writing and painting |
Instock
There are no reviews yet.