Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Wattage | 100W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Philips |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Number of bulb | 1 |
| Base Model | P14.5s |
| Lumens | 2500 lm |
| Part Number | 12454RAC1 |
| Model | H1 |
| Range | RallyVision |
Instock
There are no reviews yet.