Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Christmas |
| Feature | waterproof, Oilproof |
| Model Number | PD21-2678 |
| is_customized | Yes |
| Size | 140X180 cm |
| Pattern | PRINTED |
| Material | PVC, Polyester Fibre |
| Shape | Rectangle |
| Style | Classic Style |
| Pattern Type | Leaves |
| Technics | Nonwoven |
| Use | HOME |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Package Included | 1x Tablecloth |
| Use scenarios | Dining Table, Desk, Camping, etc. |
Instock
There are no reviews yet.