Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Article Number | suit |
| Material | Non-Woven Fabric, Non woven fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Color | Gray, black |
| Specifications | medium / large |
| style | Cartoon style |
| classification | Clothes dustproof cover, bag and sleeve |
| M size | 60*90cm |
| L size | 60*128cm |
| Packing | 1 piece |
Instock
There are no reviews yet.