Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Model Number | 1W/3W high power infrared transmitter module 940nm |
| Display Size | 2.9 Inches & Under |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.