Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | Glass repair |
| Item Weight | 0.02kg |
| Origin | Mainland China |
| Material | Resin |
| Item Type | Fillers, Adhesives & Sealants |
| Feature1 | Car repair agent |
| Feature2 | Glass repair agent |
| Feature3 | Glass crack repair tool |
| Feature4 | Automotive windshield repair fluid |
| Feature5 | Car rearview mirror repair agent |
| Feature6 | Nano repair agent |
| Feature7 | Resin repair fluid |
| Feature8 | Motorcycle rearview mirror repair agent |
| Feature9 | Car repair tools |
| Feature10 | Window crack repair tool |
Instock
There are no reviews yet.