Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 8 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Plastic |
| Model Number | Tattoo Marker Pen |
| Brand Name | FLAGWELL |
| Origin | Mainland China |
| Type | Tattoo accesories |
| Condition | 100% Brand New |
| Item Type | Skin Marker Pen |
| Color | As Picture Show |
| Quantity | 1PC Marker Pen + 1PC Ruler |
| Pen Length | Approx. 16cm / 6.3inch |
| Package Weight | Approx. 10g |
Instock
There are no reviews yet.