Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 1 cm |
| Material Composition | ABS |
| Model Number | paper card 86*54mm |
| Main Material | Plastic |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.