Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Pattern Type | plant |
| No. of Hooks | 1 pcs |
| Origin | Mainland China |
| Size | approx. 122*68*73mm/4.80*2.68*2.87inch |
| Color | Black, White&Blue |
| Material | Zinc Alloy, Ceramics |
Instock
There are no reviews yet.