Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 7 × 5 cm |
| Filling | PP Cotton |
| Certification | CE |
| Brand Name | GSF |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| clothes | For 30cm Kawaii, For 30cm Lalafanfan |
Instock
There are no reviews yet.