Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 16 cm |
| Is Smart Device | no |
| Height Adjustable | No |
| Model Number | Installation hole distance: 13.5-16.5cm |
| Surface Finishing | Electroplated |
| Brand Name | DONYUMMYJO |
| Material | Brass |
| Shower shape | SQUARE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.