Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Size | 62*49*51cm |
| Package | separates |
| Dimensions | 62*49*51cm |
| Model Number | PMZ2111 |
| Gender | Unisex |
| Shape | Geometric Shape |
| Warning | Stay away from fire |
| Features | musical, SOFT |
| Material | Wood |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.