Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 3 cm |
| Voltage | None |
| Material | Plastic, Plastic |
| Model Number | tube connectors |
| Tube Calibre | 4mm |
| Brand Name | ZHIYANG, None |
| Type | fish, Fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
Instock
There are no reviews yet.