Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER, Polyester |
| Size | 32x32x10cm |
| Origin | Mainland China |
| model | storage box |
| function | arrangement |
| Storage Boxes | for Storing Socks, Underwear, Ties |
| Multi functional storage tool | Foldable Cabinet Closet Organizers |
| Drawer compartments | Sock Underwear Organizer Dividers |
| Specific Uses For Product | drawer organizers for storing socks |
| Special Feature | Durable, Foldable |
| Color | Grey |
| Product Dimensions | 32x32x10cm |
| Package | 16/24/64 Cell |
Instock
There are no reviews yet.