Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | S, 1ml/2ml/3ml/5ml |
| Feature | Eco-Friendly |
| Use | Travel Bottle Sets |
| Material | Glass |
| Condiments Container styles | Cover |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bottles & Jars |
| color | Clear, Black |
Instock
There are no reviews yet.