Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Cooking/Baking/Barbecue |
| Accessory Type | Covers |
| Feature | Easily Cleaned, Heat Resistance, Corrosion Resistance, Cooking/Baking/Barbecue, BBQ Heat Plate Cover Heat Tent Replacement, Heavy Duty Barbecue Flame Tamer Accessories, Grill Burner Cover Cover Heat Deflector, Outdoor BBQ Grill Porcelain Steel Heat Plate, Home Backyard Barbecue Heat Cover BBQ Parts, BBQ Gas Grill Heat Plate |
| Barbecue carbon type | Charcoal |
| Material | Metal, A3 Steel |
| Specification | <1kg |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Type | Other Accessories |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.