Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Anti-Slip | YES |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Waterproof | No |
| Season | Fall and Winter |
| Function Type | All Cover |
| Fabirc Style | Brushed |
| Fabirc Construction | 130gsm |
| Process Technique | basic |
| is_customized | No |
| Size | 90-140cm, 145-185cm, 190-230cm, 235-300cm |
| Applicable Sofa | L-shaped, Accent Chair, LOVESEAT, sofa |
| Production | Sofa Cover |
| Style | Geometric |
| Material | 100% Polyester |
| Brand Name | S-EMIGA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.