Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 16 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Batteries Included | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Usage | HOLIDAY |
| Body Material | ABS |
| Is Dimmable | No |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Brand Name | JXLIGHL |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Panel Lights |
| LED Matrix Panel Light | Devil Eyes |
| LED Screen Light | Animation Display Screen Light |
| Screen Light for Car Truck Windshield | LED Panel Light |
Instock
There are no reviews yet.