Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Cleaning |
| Model Number | Washing Machine Hair Remover Laundry Ball |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Magic Decontamination Laundry Ball |
| Material | Plastic + Nylon |
| Size | about 35mm wide |
Instock
There are no reviews yet.