Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 23 × 45 cm |
| Is Electric | No battery |
| Dimensions | 14.5*14.5*30cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | G2080 |
| Design | tank |
| Flight Time | about 20min |
| Controller Battery | Not including |
| Remote Distance | about 60m |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, RUBBER |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
Instock
There are no reviews yet.