Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Mini Simulation Tiles |
| Brand Name | GJCUTE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Material | clay |
| Size | 15 x 15mm/ 17x 9mm |
Instock
There are no reviews yet.