Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.713 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 23 × 14 cm |
| Power | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Distance | about 50m |
| Scale | 1:14 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, Remote Controller, USB CABLE |
| Control Channels | 9 Channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | ABS |
| Brand Name | Kmoist |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.