Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 40 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Scale | 1:14 |
| Model Number | 5701 |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Flight Time | 40-60min |
| Controller Battery | AA*4 |
| Remote Distance | >=25m |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.