Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Wood |
| Model Number | Wooden Door Frame Ornament Model |
| Brand Name | GJCUTE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Size | 18*8.7cm |
Instock
There are no reviews yet.