Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Heel Type | Flat with |
| Upper Material | PVC |
| Outsole Material | EVA |
| Brand Name | YAUAMDB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Item Type | clogs |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Gender | unisex |
| weight | 0.25 |
Instock
There are no reviews yet.