Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 10cm |
| Quantity | 1 |
| Material | PU |
| Brand Name | ZXZZS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | cosmetic puff |
Instock
There are no reviews yet.